Jalg 31.08.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Eelmine aasta oli jalg kipsis, kuu aega, minu arust aga võeti kips liiga vara ära ja nüüd on see jälle paistes ja sinine. kuu tagasi kukkus mu jala peale üks turske poiss, kaalus vähemalt 80 kg. Peale seda pole ma saanud jalga korralikult välja sirutada ja kõveradada. Põlv ka paistes ja valus, vahepeal ragiseb. Kõndida normaalselt ei saa, sporti ammugi teha, küsimus oleks et kas teie arust peaksin ma minema uuesti traumapunkti? Eelnevalt käisin Rakveres.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

. Nagu ma aru sain, oli Teil eelmisel aastal luumurd. Lõplik paranemine võib võtta kaua, liiatigi kui saite veel hiljuti samale jalale uue trauma otsa. Peaksite oma jalga näitama ortopeedile