käsi rivist väljas 28.04.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Eelmisel aastal jäädes pensionile,läks käsi rivist välja.Kaks viimast sõrme ontuimad ja ajavad pinde.Kätt tõsta rinnast üle ei lase tõsta,tegu on riietumisega ja pea kammimisega,samuti kasutan abi saunas pesemisel.Viimase kuuga on asi hulluks läinud kae liigutamisel ,oleks selle kaal terve tonn,magada ei lase paremal küljel,annab vasakusse nn.tiivakonti,abaluu taha närivat valu.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma kas neuroloogi või ortopeedi poole. Vaja oleks uuringuid. Teie kirjelduse järgi ei oska ma ei diagnoosida ega veel vähem ravi määrata.