valud paremal pool kohakuti nabapiirkonnaga 13.04.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere! pöördun teie poole murega paremal pool kohakuti nabapiirkonnaga

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie jutust ei selgu, kas need kõhuvalud tekkisid enne või peale operatsiooni. Kui peale, siis on lootust, et need mööduvad ajaga ja on seotud operatsioonitraumaga. Vastasel juhul vajaksite põhjalikumaid uuringuid.