Miks Tekkivad alaseljas jäikus valu on kontrollitud neerud,ei ole reumatism. 26.01.15 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

KANGE SELG JA PUUDUVAD SÖRMED HOMMIKUTTI JA ÖHTUL PEALE TÖÖD.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei saa küsimusest aru. Liigeste jäikus on vanemate inimeste üldisem häda, mis nõuabki neilt rohkem endaga tegelemist ja liikumist kui nooremas eas. . Ka selja jäikus on seotud liigestega - lülisammas koosnebki paljudest liigestest.