söögitorusong. 30.12.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Söögitoru song, küllaldki suur.EMO- s avastati.magu ei valutanud,aga ei jaksand midagi teha ja ka väiksem füüsiline pingutus oli ülejõu käiv.Söögiisu kadus ära ja liigutada oli ebamugav.praegu ravi peal ja ootan saatekirja kirurgile.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie vaevused pole üldse iseloomulikud reflukshaigusele. Arvan, et vajaksite täiendavaid uuringuid.