kand valus 05.06.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, käisin eile võistlustel ning jooksin. See oli tõkkejooks. Joostes hakka s jalal valus ningi enam joosta ega kõndida ei saanud. Ülejäänud päeval hüppasin ühel jalal. Raske on ka longata, sest jalale toetades tunnen kohe kannas valu. Mul on olnud ka varem kand valus kui olen jala ära põrutanud, aga see on hoopiski teine valu. Imelik on ka see, et jalg ei ole paistes ning näha pole midagi, aga jalale toetada ei saa. Kui jalga katsuda, et teada saada kus valu on ei tunne midagi ainult seda, et valu on kannas

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Peaksite pöörduma (laste)ortopeedi poole. Kirja teel diagnoosida ja aidata pole võimalik.