hemorroid ning pärakulõhe 26.03.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! olen esmarase ning mul on selle 30-nda rasedusnädalaga olnud väga palju hemorroide, just välimisi. viimased olid kõige hullemad, kus siiamaani on paunad väljas.. kuid valu ei tee. roojamisel tuleb IGA kord verd, isegi kui kõht kinni ei ole.. Ämmaemand andis mulle saatekirja, et laseksin end üle vaadata. aga kuhu ma peaksin pöörduma? kindlaid arsti numbreid ma ei saanud, ning ei oskagi ise kohe kuskile pöörduda. Elan tallinnas

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Parimad spetsialistid sellel alal on Lääne Tallinna Keskhaiglas (Meremeeste Haiglas). Kunagi oli neil ka spetsialiseeritud osakond selliste patoloogiate tarvis, nüüd küll enam mitte, kuid oskustega tohtrid on jäänud.