Põlvesidemed 24.03.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Kolm nädalat tagasi sain jalgpallimängus vigastada. Jalgpallijalats jäi hoo peal küljele liikudes murusse kinni ja väändus küljele. Kukkudes kuulsin kahte raksu ja minuti pärast sirgeks lükates kuulsin veel üht. Traumas öeldi et kuu aja pärast võin jälle trenni tegema hakata kui peale 3 nädalat ei paindu jalg üke 45 kraadi. EMOs öeldi et on sidemete venitus kuid kahtlustan et on midagi hullemat. Kas peaksin pöörduma eriarsti poole ja kui siis kus Tallinnas seda teha saab?

Aitäh vastamast!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilmselt vajate tõesti ortopeedi konsultatsiooni. Kõigis Tallinna Haiglates on olemas kõrgeltkvalifitseeritud ortopeedid. Lisaks on olemas erameditsiiniasutused, kus suures osas samad ortopeedid vastu võtavad. Ilmselt viimastes on kergem ajalises mõttes löögile pääseda, eeldab aga rahalist väljaminekut. Viimased asuvad Magdaleena haigla ruumides, endises ajakirjandusmajas ja ilmselt veel mujalgi.