Lapsel keele otsapool keskel lõhe 02.03.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere

Minu lapsel tekkis ca 1 kuu tagasi selline väike lõhe keelele. Käisime perearstil, soovitati Linexit ja soodaveega loputada. Tegime seda, lõhe kadus. Paari ndl pärast tuli aga tagasi. Käisin mustamäel näo ja lõualuukirurgia keskuses. Soovitati loputada kloorhexidiini lahusega loputada. Tegime seda lõhe ja punakas laik selle ümber kadusid. Kuid neljandal päeval tekkis jälle uus lõhe. Lisasin pildi. Loputame hetkel kloorhexediiniga edasi. Kas oskate nõustada mllega tegu võiks olla? Selget vastust pole siiiani saanud. See lõhe ega keel pole valulik.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuna olen üldkirurg, siis kindlasti ei suuda kommenteerida arstide arvamust, kes on selle ala spetsialistid - pean silmas näo-ja lõualuu kirurge. Soovitan nede poole tagasi pöörduda.