Hematoomid peale veenilaiendite operatsiooni 25.01.14 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! 12 päeva tagasi oli veenilaiendite operatsioon. Hetkel teevad muret jalgadel olevate hematoomide seisukord - kuigi väliselt on pilt muutunud paremaks, siis katsumisel on tunda tihkemaid-valusamaid kohti, jalg tulisem nendel kohtadel ei tundu. Millal saan aru, et hematoomides on tekkimas mädanik või tsüst?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui tekib negatiivne dünaamika - valu suureneb, tekib palavik ja punetus.