Koljul mügarik/muhk 15.11.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Avastasin, et mul on otsmikul juuksepiiiri lähedale kolju peal mügarik/muhk/muna. Ma ei oska teda kuidagi liigitada, kui peale vaadata siis pole midagi näha, kuid kui katsuda otsmikku, siis on tunda seda muna vms. See on olnud väga pikka aega. Käisin sellega perearsti juures, aga tema ütles et pole midagi hullu, et ära lihtsalt näpi seda. Olen terve kolju läbi kompinud ja mujal seda ei ole, ainult otsmikul. See natukene häirib, sest ma ei tea kindlat põhjust, mis see on või miks see on. Loodan, et oskate vastata.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

See võib olla mingi luukonarus aga ka mingi naha tsüstkasvaja. Ilma nägemata/katsumata ei julge arvamust avaldada.