Lihaserebend? 04.09.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

On väike probleem isal. Ise olen tütar ja muretsen.
Ma tean, et natuke vara vist on küsida, aga mis siis ikka.
Täna hommikul oli vaikselt hakkanud jalg kangeks minema ja nüüd õhtul pidime autoga t]]le järgi minema, sest isa ei suutnud ise kõndida.
Ja jalga väidetavalt sirgeks ei saa sirutada. Valu olevat põlve küljel.
Ei oska kohe midagi teha ja kui homme valu üle ei lähe, siis arstile.
On see näiteks lihaserebestus?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Põlveliigese plokk võiks viidata meniski rebendile. Soovitan näidata ortopeedile.