Arm sõrmel 26.08.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere. Mul siis selline probleem, et lõikasin umbes nädal tagasi noaga sõrme. Ja päris suur lahtine tükk jäi. Mõtlesin, et kasvab kinni... Nüüd aga on siin (vist) liigliha. Sest mul järgmisel sõrmel oli ka sama... Arst ütles, et liigliha. Ei tahaks väga selliseid arme endale... On neid võimalik eemaldada?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui end vigastate, siis kahjuks armidest pääsu ei ole. Väga koledat armi on küll võimalik korrigeerida aga enne paranemist pole seda mõttekas teha. Osad asjad silub ka loodus.