Vasakul poole rinnus üleval pool valu ja tundes/nähes muhk. 06.06.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on juba paar kuud olnud vasakul pool rinnus, natuke rinnast üleval pool, valud. Käisin arsti juures ka, katsus ja ütles, et sidekoe põletik vms.
Esimene geel ei aidanud ja tekitas allergia, nüüd on retseptiravim DICLAC.
Paremaks jah on läinud, et enam nii ei valuta, et öösiti ennast liigutada ei saa vahepeal voodis, aga ma näen, et mul on rohkem paistes sealt kohast ja katsudes tunnen nagu muhku vms. Ma tunnen ka seda kogu aeg, st, et nagu annab tunda.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Rö -pildi tegemine ei pruugi tõesti midagi näidata. Kui seal peaks midagi olema, võiks olla ultraheli uuringu tegemisest abi. Ei tahaks ilma Teid nägemata spekuleerida, millega võiks tegu olla. Kui ühe arsti arvamus Teid ei rahulda, paluge saata end teise arsti juurde teisese arvamuse saamiseks - täiesti aktsepteeritav tegevus.