Fimoosi operatsioon 06.02.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, 16aastasele lapsele tehti ümberlõikuse operatsioon ja möödas on juba pool aastat, aga laps pole veel paranenud ja peab määrima ja siduma. Kas võib olla nii, et liiga palju lõigati nahka ära ja see on arsti viga? Käis uroloogi ja kirurgi vastuvõtul, kus tal öeldi, et nii peabki olema ja kõik on korras, aga kas ikka on ja kuhu kahtluse korral pöörduma peab? Tänan.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Poole aastaga peaks ümberlõikuse operatsioonist olema kindlasti paranenud. Kui see nii ei ole, on siiski midagi viltu. Mis nimelt, on minul aga raske öelda, kuna ei ole patsienti näinud. Soovitaksin pöörduda uuesti Teid opereerinud kirurgi poole.