Kõhuvalu vasakul pool 04.01.13 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Umbes nädal tagasi tekkis kõhtu vasakul pool puusanuki juures valu, algul oli õrn valu, nüüd on valu tugevamaks läinud. Eriti annab tunda hommikul, kui üles ärkan, äkkliigutusi tehes on ka väga valus. Muidu kõht kinni ei ole.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Vasakpoolne kõhuvalu põhjuseid võib olla mitmeid - günekoloogilised, uroloogilised, neuroloogilised, kirurgilised. Kindlasti oleks vaja Teid läbi vaadata ja ilmselt ka mõned elementaarsed uuringud ja analüüsid korraldada. Peaksite pöörduma perearsti poole, kes saab asjaga alustada ja vajadusel siis eriarsti juurde edasi suunata.