Alalõualuu probleem 25.12.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

51 päeva tagasi oli avarii. Diagnoositi frontoparietotemporaalluude kokkupuute kohas impressioonmurd, mis korrastati operatsiooniga. Hetkel kõik ilusti paranenud, kuid suu avamine on raske ning tekib pinge haava juures. Selle 51 päevaga on läinud nii palju paremaks, et süüa saab nüüd korralikult, kuid kohati raskustega. Kas see läheb üle ajaga või peaks pöörduma arstile, kontrolli?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Aeg peaks seda parandama, kuid sellise raske trauma puhul järelkontroll Teid opereerinud arsti juures oleks kindlasti vajalik.