Millise arsti poole pöörduda kubemesongaga? 12.09.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on juba mitu aastat kubemesong, mis vaikselt tekkis, aga väga ei häirinud. Alguses oli väga väikene ja ilmnes aeg ajalt. Viimase aasta jooksul aga sisse pressides tuleb kohe tagasi välja. Kasutan ka songavööd, aga isegi sellega on ebamugav, kui sporti teen.
Olen oma dieeti täielikult muutnud ning teen ka jooga harjutusi vastavatele lihasetele, aga progress on väga väike.

Siit ka küsimus, et millise arsti poole peaksin pöörduma, et konsultatsiooni saada operatsiooni suhtes?

Olen lugenud, et operatsiooniga võib kaasneda krooniline valu kubeme piirkonnas ning igasugu muud probleemid?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kubemesonga operatsioonidega tegelevad üldkirurgid. Enne võtta saatekiri perearstilt.