Naba piirkond valulik 14.08.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline mure, et naba piirkond on valulik. Valupunkt asub natuke naba sees. Nabas on mul ka neet, kas valupunkt võibki olla tingitud needil magamisest või on asi tõsisem? Valu on juba mitmendat päeva. Katsudes on tunda natuke kõvemat kohta nabas naha all, aga samas ei ole ma väga teadlik, kas sealt peab selline olema või mitte. Kas pean pöörduma arsti juurde või pole tegemist millegi hulluga?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kaldun arvama, et põhjuseks on nabaneet. Seleks, et täie kindlusega seda väita, peaksin seda ise nägema. Soovitan pöörduda arsti poole.