Prempoolse rindkere lihase valu. 07.08.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Lihase valu rindkere eesosas
Mul on selline probleem, alati kui on öösiti aken lahti, ärgates on valus hingata. Valu pole kopsus vaid lihases. Ei saa pikutada, vahepeal raskeid asju on valus tõsta- vastik valu on. Mul on see aastaid kestnud. See valu pole pidev see tuleb ja läheb .

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirja teel ma Teid kindlasti aidata ei oska. Ka ei ole Teil esitatud ühtegi küsimust. Kirjelduse järgi võiks olla neuroloogiline probleem. peaksite tulema kas minu või neuroloogi vastuvõtule.