Moodustis naba sees 13.02.12 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Nimelt on selline lugu, et on olnud jubedad gaasid juba ligi 2 nädalat . Nädal aega tagasi hakkas ka kõht natukene valutama. Liigutades ja kõhides kerge valu nabapiirkonnas. Kõht koriseb ja mulksub pidevalt. Kõige imelikum on aga see et on tekkinud naba sisse pehme punni moodi moodustist, mis eritab vedelat punast lõga, kerge iiveldustunne ja kõhulahtisus on ka. Ise olen internetist uurinud, mis asi see olla võiks, aga pole midagi vastavate kirjeldustega leidnud. Arsti juures pole veel näitamas käinud, sest ei oska arvata kui tõsine asi on.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kirjelduse järgi on raske midagi arvata - kogu haiguspilti raske ühe niumetaja alla panna. Soovitaksin end perearstile näidata - vajadusel tema siis suunab Teid edasi.