Fibroadenoom 05.05.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

7 aastat mul on firoadenoom rinnas. Selle aja jooksul see ei ole muutunud suuremaks, samas ka ei valuta ja ei üldse tekita muret. Käin arsti juures mõnikord kontrollimas. Küsimus seisneb selles, kas LPG massaaž on mulle vastu näidatud?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

kahjuks ei tea, milles seisneb LPG massaaz. Kui see rinda ei puuduta, siis arvan, et on lubatud.