"Muna" rindkerel 31.03.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, minu õel on rindkerel kolmnurga all muna, mis pidi ilmumisel "ragisema" ja on valulik, kui seda katsuda. Muna pidi ilmuma siis, kui ise tahab. Arsti juurde pole lollike veel sellega läinud, kuigi mina ajan teda sinna kogu aeg. Tahakski siis teada, mis see olla võiks, et saaksin talle aru pähe panna, et kui on valus, tuleks arsti juurde minna.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ilma nägemata katsumata ei julge midagi arvata - igal juhul on tegu mingi kasvajaga.