Paistetus peale pimesoole operatsiooni 30.03.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.

Mul oli kuu aega tagasi pimesooleoperatsioon. Operatsioon läks hästi, järgmisel päeval sain juba haiglast välja ning haav paranes kiiresti ja probleemideta. Muret teeb aga see, et siiani on jäänud väike paistetus paremale kubemepiirkonda, mis kord alaneb, siis jälle tõuseb. Kas see on normaalne või peaks pöörduma arsti poole?

Ette tänades,
M.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui palavikku ei ole, ei näe põhjust muretsemiseks. haav muutub mitme kuu jooksul.