Vesi kõhus 28.03.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mind viidi tugevate kõhuvaludega haiglasse, uh näitas, et vesi on kõhuõõnes, tekkepõhjust ei leitud. Pimesool ei ole. Põletikunäit 12, palavik 37,2.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise kirjelduse põhjal ma kahjuks küll ei oska Teil midagi diagnoosida. Vedelik kõhus võib olla põletikust aga võib olla ka näiteks veri - naistel ovulatsiooniga võib verd kõhukoopasse sattuda. Sellega pole vaja midagi ette võtta, see imendub ise ära.