Kõrvaaugud 01.03.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kandsin mitu kuud kõrvarõngaid, mis jäid tihtipeale kusagile kinni, ise ei saanud arugi, kui ükspäev avastasin punased, väljaveninud kõrvaaugud. Augud on nüüd väga suured ja koledad ning raskemaid kõrvarõngaid ei saagi kanda, sest kardan aukude katkiminemist.
Kas on võimalik kõrvaauke kinni õmmelda ja hiljem uued kõrvaaugud lasta teha? Ega mingeid arme ei jää?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Mingid armid kindlasti jäävad. Võimalik on nii vanade aukude sulgemine kui ka uute tegemine.