Kirurgi vastuvõtule pöördumine 18.01.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mind huvitab, et kui soovin minna paremate kirurgide vastuvõtule, kas perearst peab mulle andma saatekirja, kui see on minu soov. Seoses asjaoludega ei ole mul lihtsalt nii kaua ilma tööta kodus istuda, sest 10. maini oodata on liiga probleeme tekitav.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Pererasti antud saatekirjaga võite pöörduda iga kirurgi poole. Erinevatel kirurgidel võivad olla erinevad järjekorrad. Osades raviasutustes on olemas ka järjekorrast "möödaostmise" võimalus - see tähendab et vaatamata Teie kindlustatusele peate tasuma teenuse eest ise, saate vaid kiiremini ette.