Imelik arm 05.01.11 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!

Jalal (kanna siseküljel) on operatsioonijärgne arm, mis on seal olnud juba üle 20 aasta. Hiljuti tundus armi koht ebamugav ja katsudes avastasin, et arm on naha alt muutunud kõvaks, nagu oleks puupulk vms sees. Kõva ala on kogu armi pikkuses (u 5cm) ja u 0,5 cm lai. Jalale toetudes on see ala ka näha. Millest selline muutus ja kas peaks seda mõnele spetsialistile näitama?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

2 võimalust - Te kas märkasite praegu muutust, mis on seal olnud juba varem või on tõesti muutus tekkinud nüüd viimasel ajal. Kui segab, on igal juhul mõtet näidata arstile, äkki saab midagi parandada.