Põlvetrauma 27.12.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Põlvetrauma on tekkinud 4 aastat tagasi. Nüüd on põlv väga paistes, valud väga suured. Katsudes on mingid tükid sees ja mis niiöelda ka krõbisevad. Tõmbab jala tuimaks. Ja veresooned on ka põlves lühenud. Kas on võimalik ise operatsiooni nõuda sellega?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Probleem ortopeediline ja selles küsimuses end pädevaks ei pea.
Ainult Teie kirjelduse järgi operatsiooni näidustust kindlasti otsustada ei saa, küll aga tundub probleem olevat tõsine. Kui arsti juurest, kelle juures olete käinud,abi ei ole saanud, peaks arsti (ortopeedi) vahetama.