Muhk peas 21.10.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Mul on selline mure, et umbes nädal aega tagasi avastasin omal paremal pool peas (veidi nagu kaelast üleval pool, aga mitte kaelal) muhu. Otseselt valu ta ei tee, aga katsudes on küll tunda ja ta on ikka üsna suur ka, et häirib.
Kas oskate öelda, mis see võib olla või millise arsti juurde peaksin sellise murega pöörudma?
Terv,
L

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võib olla lümfisõlme, lipoomi , ateroomi või muu sarnasega. Pöörduma peaksite kirurgi poole - võttes eelnevalt perearstilt saatekirja, muidu peate visiidi eest ise maksma.