Valu vasakul pool alakõhus 09.09.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Juba pikemat aega on valud all alakõhus, vasakul pool, ja tunne, nagu kõrvetaks. Vahel tekib selline tunne, et nagu keegi näkitseks sees. Olen tundnud nende valude ajal ka iiveldust ja nõrkuse tunnet. Käisin ka perearsti juures ja sain vastuseks pöörduda psühhiaatri poole, et olevat ärevushäired. Oma mõistusega hakkasin tarvitama Metronidazoli. Tegin ühe kuuri läbi ja nagu andis elada, aga nüüd on valud jälle tagasi.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Teie kirjas ei sisaldu küsimust millele vastata. Ainult nende andmete alusel võin vaid öelda, et vajaksite uuringuid - kas midagi on juba uuritud, Teie kirjast ei selgu.