Pärast mandlioperatsiooni 09.05.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Mul oli mandlioperatsioon 19. märtsil. Nädal pärast operatsiooni tekkis kurgus valu, vasakul pool, nagu miski torgiks. Alguses olin kindel, et toidutükk kurgus kinni, aga ei. Pea kaks kuud on möödas ning ikka. Iga kord on neelamisel valus. Ei saa aru ka, kus kohas see täpsemalt on, kas kurgus või keele tagaosas. Kas on võimalik, et see võib haav olla, mis teeb haiget, või mõni õmbluse koht? Kas peaks pöörduma arsti juurde, kes operatsiooni tegi? Ette tänades, T.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Küsimus natuke valel aadresiil - olen üldkirurg
Siiski soovitan pöörduda Teid opereerinud kirurgi poole, selle aja peale võiksid/peaksid olema vaevused operatsioonist juba kadunud.