Operatsioon ja kuupuhastus 08.05.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Mul on järgmisel nädalal maovähendusoperatsioon ja nüüd avastasin, et mul võib selleks ajaks hakata või siis olla kuupuhastus. Kas see võib-olla takistuseks?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Üldjuhul mitte, ainult operatsiioonijärgselt võib Teil selle tõttu olla lisa ebamugavusi. Soovitan Teil selles küsimuses helistada Teid opereerivale kirurgile ja temnaga nõu pidada - ka kirurgide hulgas on selles küsimuses erinevaid arvamusi.