Kuumamine ja paistetus alaseljas 28.03.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere.
Mul on selline probleem, et mul suvalistel hetkedel tekib alaselja osas koht, mis hakkab kuumama ja umbes 2 minutit hiljem paistetab see üles ja umbes poole tunni pärast on kadunud. Valu kui sellist ma ei tunne, aga mind huvitab, et kas see võib olla äkki sellega seotud, et 9 kuud tagasi mul oli sünnitus, mis toimus alakeha tuimestava süstiga? Probleem hakkas esinema alles sel nädalal ja juhtunud on seda 2 korda.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Küsimus puutub anestesioloogia ja neuroloogia, valdkonda, mistõttu ei pea end sel alal kompetentseks. Avaldan vaid oma arvamuse. See, et sellised tunded tekkisid Teil alles 9 kuud peale seljasüsti muudab nende seose väga ebatõenäoliseks. Kui sellised episoodid hakkavd korduma ja Teid häirima, soovitan pöörduda neuroloogi vastuvõtule.