Kannakõõluse rebend 27.03.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Rebestasin võrkpalli mängides oma parema jala kannakõõluse. Samal päeval tehti operatsioon ja pandi jalg lahasesse. Kuidas saaksin võimalikult kiiresti terveks? Millele tuleb tähelepanu pöörata?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ega protsessi kiirendamiseks endal oluliselt midagi teha annagi - tuleb lihtsalt järgida arsti ettekirjutusi. Mitte liiga vara alustada koormuse andmist, toituda võimalikult hästi ja mitmekesiselt.