Verevalumi eemaldamine 11.02.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, asi nimelt selles, et juhtus üks kukkumine (kuu aega tagasi) ja ühe tuttava arstiga üle veebi suheldes on tuvastatud, et randme ja käeluu vahel on üks verevalum, mis tuleks ära lõigata.
Küsimus siis selline, et kuidas saada võimalikult kiirelt see viga parandatud, sest see valum ei lase spordiga (muul ajal ei anna tunda) tegeleda ja hädasti oleks vaja.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tuttavad arstid on küll hea asi, kuid ei kujuta ette, kuidas saab diagnoosi panna ja operatsiooni soovitada ilma patsienti nägemata. Selline vigastus kuulub ortopeedia valdkonda, mistõttu peaksite siiski end ortopeedile näitama, enne kui hakkame operatsiooni planeerima.