Sabakondi põrutus 23.01.10 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Kelgutades kukkusin tugevasti sabakondi peale. Liikuda on valus ja painutada ei anna. Millega võib tegu olla? Kas võib olla sabakondis mõra?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei saa välistada. Midagi väga tõhusat kiireks paranemiseks kahjuks soovitada ei ole - valuvaigistid ja valu põhjustavate liigutuste ja asendite vältimine. Paraneb ise.