Õlavarreluu 17.05.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Murdsin õlavarreluu. See kasvas valesti kokku, mingi 1 cm on luuotsad nihkes. Arst ütles, et kuna mul mingeid valusid, nüppe ja rannet saan normaalselt liigutada, siis funktsionaalsusele see ei mõju ning tema jätaks selle nii.
Kas võin arsti usaldada?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Luumurdude paranemises ongi esmatähtis tagada funktsioonide säilumine, anatoomiline seis röntgenpildil on teisejärguline. Et Teie küsimusele vastata, oleks vaja näha nii Teid, kui ka röngenpilti. Soovitan koos röngenpildiga pöörduda kellegi teise ortopeedi poole teisase arvamuse saamiseks - see on täiesti aktsepteeritav käitumine.