limapauna põletik. 02.03.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!Minul on selline mure et minul on limapauna põletik käel.Yhekorra on lima süstlaga välja tõmmatud.aga see ei aidanud.tuli tagasi ja on väga valulik.nyyd pani arst mulle opi aja....tahaksin teada kuidas seda operats.tehakse.kas pannakse magama?ja kas pärast on käsi väga valulik ja kaua selle paranemine aega võtab?ette tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Operatsioon seisnedb limapauna eemaldamises. Saab teha nii lokaalanesteesias, kui ka üldnarkoosis, olenevalt sellest kuidas tohtriga kokku lepite. Kaua paranemine aega võtab sõltub paljudest asjaoludest . kus limapaun paikneb, kui suur ta on, kui vana olete Teie, jne. Kuu ajaga peaks asja enam vähem korda saama. valu peaks paari päevaga kaduma.