Okserefleks. 02.03.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Olen juba kaks nädalat kimpus olnud okserefleksiga. Tavaliselt kui välja lähen, siis saan mõni aeg väljas olla ning siis tuleb okserefleks peale. Huvitav, millest see tuleb? Eilsest hakkas oksendama ka veel. Ehk peaks arsti juurde minema? Millest see kõik tuleneda võib?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Oksendamine võib olla iseseisev häda, kuid võib olla ka mingi haiguse ilming. Oleks vaja teha uuringud. Soovitan pöörduda perearsti poole.