Neelasin alla .(tundus kõige sobivam teema) 20.02.09 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Juhtus siis niuke asi täna koolis et neelasin kogematta alla needi pulga mis oli kuskil 1,3cm pikk. Et kas see on ohtlik?Kas peaksin midagi tegema või kuhugi pöörduma?

Suurimad Tänud Vastuse Eest.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ei näe põhjust muretsemiseks. Suure tõenäosusega tuleb see loomulikku teed pidi välja - väljub koos väljaheitega.