Lapse varbad 10.11.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere!
Meie laps sündis 01.11.08 ja praegu alles nädalane, aga sündis vasakul jalal 6 varvast.kui kiiresti saaks seda öpereerida?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kuigi selline operatsioon ei ole eriti traumaatiline, ei näe põhjust kiirustamiseks. Soovitaksin Teil pöörduda lastekirurgi poole, et teha tulevikuks plaan kuna seda oleks kõige optimaalsem teha. Minu soovitus oleks mitte enne poolt aastat ja mitte hiljem, kui 6 aastaselt, et kooliminekuks oleks juba paranenud.