selja uuring 23.04.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

tere.küsimus selline.kas on võimalik teha ka oma kuluga müelograafia uuringut ja,kui palju see maksab?aitäh.

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Oma kuluga on müelograafiat kindlasti võimalik teha, kuid selle vajaduse peab otsustama siiski arst. Igal protseduuril/uuringul on ka oma tüsistuste võimalused. Alati tuleb kaaluda võimaliku saadava informatsiooni kasulikkust ja võimaliku saadavat kahju. Täpset hinda ma kahjuks ei tea, kuid summa ei tohiks ületada 500 EEK-i.