Istmiku all valud ja alaseljas. 28.02.08 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, Nimelt kisub valu ka puusa.Jalg on 2 cm lühem teisest.Kontrollisin ka igaks juhuks eesnääret.Olen manustanud küünlaid diklofenak 100.Kuid võtavad verele väljaheitme, vere tükid on sees. ja kõhu veidi lahti aga valu vähendab suukaudsest viisist paremini.Suukaudseid ei talu üldse.Kui lõputult neid võtta võib.Küünlad avastasin ise ilma et arst oleks rääkinud.Nemad pakkusid tablette.Seljahädadest on Scurmann, väike skoiloos.Mis teha!Uroloog rääkis et konsulteeri proktoloogiga...

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Ainult Teie jutu järgi ma kahjuks aidata ei oska. Nagu võis aru saada, olete juba paljude arstide juures käinud. Veri väljaheites, eriti kui seda esineb korduvalt, vajab kontrollimist. Kes uuringud korraldab, kas perearst, proktoloog, kirurg või gastroenteroloog pole oluline. Valu, mis sunnib aga Diclofenaci tarvitama võib olla nii selja- kui ka puusaprobleemist, peaks pöörduma ortopeedile.