konsultatsioon 10.12.01 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Lp. doktor! Kas inimene saaks saada kirurgi konsultatsiooni Mustamäe Haiglas, kui rajooni polikliinikus kirurg määrab operatsiooni aga ma sooviksin teada teiste spetsialistide arvamust.

Ette tänades!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Mustamäe Haigla konsultatiivses polikliinikus on võimalik konsulteerida, kui selleks on olemas perearsti saatekiri. Kui Teil seda saada ei õnnestu - perearst ei pea täiendavat konsultatsiooni vajalikuks - saab konsultatsioonile tulla vaid ise visiidi eest tasudes. Visiit praegu hinnakirja järgi maksab 83 EEK. Kui vajate üldkirurgi nõu, peaksite eelnevalt registreerima telefonil 6971667 tööpäevadel 13-15.