sapijuha laiendamisest 18.10.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

1998.a. opereeriti minul sapikivid dr.selesnjov peale selle on mul kaks korda laiendatud sapijuha nüüd oli küll hulgem aega kõik normis ,aga viimasel ajal on tekkinud ülaseljas ,paremal pool jälle ebamugavustunne ja nõrk valu . kas on äkki jälle vaja teha sapijuha laiendamist ja kas on seda võimalik teha mitmed korrad .tänades

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Kui oli võimalik teha 2 korda, on võimalik teha ka vajadusel edaspidi. Kui teeb häda, peaks kontrollima. Võite tulla minu vastuvõtule, ma arvan et ma mäletan Teid.