veresooned 10.10.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! Kui ma tahan tulla konsultatsioonile veresoonkirurgi juurde, kas ma pean eelnevalt perearsti juures saatekitja võtma?

Olen 23a naine ning mul on säärtel veresooned(kapilaarid)tulnud nähtavale, mõnes kohas lausa põimikutena. Kuna asi on veel alg staadiumis siis sooviksin konsultatsiooni, et mitte hiljaks jääda.

Ette tänades!

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Perearsti saatekiri on nõutav, vastasel korral tuleb Teil visiidi eest endal tasuda - suurusjärk 250EEK-i.