Mure 25.04.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere, mul on selline mure, et tualetis käimisel esineb probleeme, roojamisel nagu miski ei tahakski välja tulla või siis miski takistaks seda. Häda on küll, aga välja ei tule eriti midagi ja siis hakkab lõpuks juba see valulikult tunda andma. Pärakus esineb ka teravat valu ja kuidagi paistes on ka väliselt. Milles võiks olla probleem ?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võib olla hemorroidide, polüübi või kasvajaga. Täpsemalt ütlemiseks peaks nägema/katsuma.