Peale oppi 21.02.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Poeg / 17 aastane) käis 6-ndal lehterrinna opil. 12. veebruar sai koju. Nüüd on terve nädala olnud valus hingata, temperatuur 38,0 kuni 38,3 mis tõuseb õhtuks. Hingamine ahmib kergelt õhku, kuna hingata on valus ja kopsumaht on nii väike. Sete oli 90! Määrati ka antibiootikumid. Kui kaua on hingamise valulikkus normaalne?
Perearst saatis linna röntgenisse, kas võib hakata bussidega sellises seisus reisima?
Lugupidamisega
Tiina

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Sellise palavikuga peaksite ühendust võtma Teie poega opereerinud kirurgiga.