kui üks jalg on teisest tunduvalt jämedam 23.01.07 / Üldkirurgia

Külastaja küsib:

Tere! olen mõne aasta vältel jälginud, et üks jalg on teisest tunduvalt jämedam. Eelkõige avaldub see sääremarja piirkonnas. Tegelen kivitööga. st. palju tööd on vaja teha püstijalu. Kui perearstilt küsisin nõu öeldi, et see on lihtsalt omapära. Endale tundub, et tegemist on millegi muuga kui loomuliku ilminguga. Kust saada abi?

Arst vastas:

Jaan Tepp

dr Jaan Tepp

Üldkirurg

Põhja Eesti Regionaalhaigla

Tegu võib olla nii omapära kui ka mõne haigusega (näit. süvaveeni tromboos). Kui Teil on sellest mingeid vaevusi, siis peaks perearst suunama Teid kirurgi vastuvõtule.